ممتاز سئو

تصویر -

طراحی رسپانسیو، سرعت بالا در بارگذاری سایت و طراحی تخصصی قسمت های مختلف، از جمله ویژگی هایی است که برای ممتاز سئو در نظر گرفته شده است. خدمات سئو و بهینه سازی، بهبود رنکینگ الکسا، افزایش ورودی گوگل، افزایش آمار بازدید کلی سایت، طراحی وبلاگ و بارگذاری مطالب جدید و سایر موارد مرتبط با بازاریابی دیجیتال از جمله خدماتی است که آییژ سیستم در قالب ممتاز سئو، به مشتریان خود ارائه می دهد.

سئو و بهینه سازی سایت، یکی از خدماتی است که آییژ سیستم به مشتریان خود ارائه می دهد و این خدمات را در وب سایت ممتاز سئو معرفی نموده است. شما دراین وب سایت می توانید ضمن دریافت آموزش های رایگان در خصوص دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت، پروژه خود برای بهینه سازی را نیز تعریف کرده و از خدمات آییژ سیستم در این زمینه بهره مند گردید. طراحی این وب سایت ساده و روان بوده است و در تمامی بخش های آن سعی شده تا فاکتورهای سئو رعایت شود.

ویژگی های اصلی
سرعت بالا
از آنجا که یکی از فاکتورهای مهم سئو، سرعت بارگزاری و لود شدن سایت است، در طراحی این سایت بحث سرعت بسیار مورد توجه قرار گرفته است
بخش وبلاگ
طراحی پویا سایت و دارا بودن جنبه آموزشی، باعث شده تا این سایت دارای یک بخش وبلاگ مستقل نیز باشد.
سادگی و روان بودن
سادگی از مهمترین فاکتورهایی است که در ممتاز سئو رعایت شده تا در عین حالی که به همه امکانات دسترسی داشته باشیم، مشکلی نیز برای کار با آن نداشته باشیم.
تصویر -
تصویر -
تصویر -
تصویر -